Kraków, Stare Miasto, ul. Zwierzyniecka

Apartament La Gioia 8

dla max. 4 osób (łóżka: pojedyncze - 2 , podwójne - 1) | liczba pokoi: 1 | 0 piętro | 40 m2

Cena i dostępność

Aby obliczyć cenę prosimy wybrać termin i kliknąć "Oblicz cenę"

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Liczba osób
Waluta
Elegancki, łączący nowoczesny styl z klimatem wygody, urządzony nowatorsko w stylu loftu, dwupoziomowy apartament z sypialnią na antresoli, zlokalizowany w jednym z najbardziej luksusowych apartamentowców w Krakowie, ok. 7 min. spacerem od Rynku Głównego i Wawelu.

Urządzając go dla Państwa przyłożyliśmy szczególną uwagę do stylu i funkcjonalności. Duża przestrzeń, olbrzymie przeszklenia i obszerny taras podkreślają nowoczesną formę wybranego przez Państwa apartamentu i sprawiają, że poczuć się w nim można naprawdę wyjątkowo. Jedno jest pewne - decydując się na zamieszkanie La Gioia 8 Designer's Lofts Luxury Apartment będziecie Państwo mieli okazję cieszyć oko jednymi z najładniej i najoryginalniej zaprojektowanych i wykonanych apartamentów w Krakowie.

Dla Państwa wygody apartament jest klimatyzowany, ma dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz wyposażony jest w telewizor LCD i telewizję satelitarną. Znajduje się w nim jedno podwójne i jedno pojedyncze łóżko w sypialni (na antresoli) oraz jedna rozkładana kanapa na poziomie podstawowym w części dziennej. Może tu wygodnie mieszkać do 5 osób.

Dodatkowym atutem jest możliwość zamieszkania w sąsiednich 2 mieszkaniach nieco większych grup (w sumie do 14 osób), bowiem LA GIOIA 9, 10 i 8 położone są na tym samym piętrze i bezpośrednio ze sobą sąsiadują.

Dodatkowo, dla dopełnienia komfortowego wyposażenia wnętrz, dla gości dostępne jest centrum rekreacyjne z siłownią, saunami suchą i mokrą oraz jakuzzi, zlokalizowane w tym samym budynku.

Prosimy o nie palenie tytoniu w mieszkaniu oraz o nie wprowadzanie do niego zwierząt. Zastrzegamy możliwość pobrania kaucji zwrotnej w wysokości 500 PLN. Przy płatności kartą pobierana jest opłata transakcyjna w wysokości 4% (AmEx - 6%). Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w podziemnym garażu w cenie 50 PLN/doba.

MAPA